„To może być koszmar dla pani prezydentowej”

niezalezna.pl

Tagi: Polska, niezalezna.pl, katastrofa smoleńska, 2012-10-25 16:02

„To może być koszmar dla pani prezydentowej”

"To może być koszmar dla pani prezydentowej" - niezalezna.pl

(foto. Mariusz Kubik, mariuszkubik.pl; creativecommons.org/licenses/by/3.0 /deed.pl)

Wdowa po śp. Ryszardzie Kaczorowskim, Karolina Kaczorowska, dwa dni temu trafiła na oddział kardiologiczny. Dopiero dziś opuściła szpital. Jeszcze nie wie, że ciało jej śp. męża zostało prawdopodobnie zamienione.

– Chcemy ją przygotować na tę straszną wiadomość mówi portalowi Niezalezna.pl  Gniewomir Rokosz-Kuczyński, przyjaciel i współpracownik Ryszarda Kaczorowskiego.

– Na razie o nieoficjalnych doniesieniach mediów na temat zamiany ciał wiedzą tylko córki śp. Ryszarda Kaczorowskiego. Z przekazaniem tej informacji pani Kaczorowskiej chcemy zaczekać do oficjalnego potwierdzenia przez prokuraturę, że ciała zostały zamienione. To może być koszmar dla pani prezydentowej. Martwimy się o jej zdrowie – dodał Rokosz-Kuczyński.

Radio RMF FM podało dziś, że po ekshumacji okazało się, że ciała ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego i innej ofiary katastrofy smoleńskiej, pochowanej na Powązkach, zostały zamienione. Naczelna Prokuratura Wojskowa na razie nie potwierdza tych informacji.
Autor: wg, | Źródło: niezalezna.pl,

O autorze